Showroom manager/sales support v Design Bath

Pojďte s naším váženým klientem Design Bath SE tvořit designové koupelny z těch nejluxusnějších značek, vnímaných jako „Ferrari“ ve svém oboru, a podílet se na jejich distribuci!

Pracovní náplň

  • komunikace s architekty a designéry
  • podpora obchodní činnosti
  • zajištění chodu luxusního showroomu

Co požadujeme?

  • dokončené SŠ vzdělání – zaměření stavebního směru výhodou
  • samostatnost, důslednost, spolehlivost
  • reprezentativní vystupování
  • nadšení a cit pro design výhodou
  • znalost práce na PC, SketchUp apod. přínosem

Co nabízíme?

  • inspirativní pracovní prostředí
  • tvůrčí práci s luxusním sortimentem
  • potenciální kariérní růst
  • návštěvy nejznámějších výstav interiérového designu
  • odpovídající finanční ohodnocení včetně motivačních složek
  • pracovní telefon a notebook
  • karta MultiSport
  • možnost nástupu ihned i po výpovědní lhůtě
  • místo pracoviště: Brno-Modřice