SPECIALISTA ŠTÍHLÉ VÝROBY AŽ 65.000 Kč

Neaktivní nabídka

55000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Hledáme kolegu na pozici lean specialist. Víte jak efektivně vést výrobu, máte znalost využití lean nástrojů ve výrobě? Hledáte nové výzvy a uplatnění. Chcete pracovat pro mezinárodní firmu a komunikovat i se zahraničím, komunikace v angličtině je pro vás hračka? Pak se neváhejte dát o sobě vědět a zašlete vaše CV.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Příspěvek na dojíždění

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za efektivní vedení výrobních procesů
  • Efektivní nastavení materiálových toků s použitím lean nástrojů
  • Zpracování a vedené workshopů
  • Komunikace napříč firmou

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Praxe v oblasti štíhlé výroby
  • Komunikativní angličtina
  • Samostatnost a komunikativnost

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost vzdělávání

  • Místo práce: Břeclavsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.