VEDOUCÍ VÝROBNÍ LOGISTIKY s NJ

mzdové ohodnocení

Chomutov

Jste zkušeným lídrem z oblasti logistiky z výrobní firmy a mohla by Vás aktuálně zajímat nová pracovní příležitost? Pokud není rovněž problém s pohovorem v cizím jazyce, uvítáme Váš životopis jako reakci na tuto pozici! VEDOUCÍ VÝROBNÍ LOGISTIKY s NJ

Pracovní náplň

  • Vedení menšího týmu
  • Rozvíjení a zlepšování úseku (nové techniky/metody)
  • Plánování a řízení výroby
  • Zodpovědnost za výrobní procesy
  • Zodpovědnost za inventarizaci skladu
  • Zpracování zakázek

Co požadujeme?

  • 5 let praxe z výrobního závodu
  • SŠ/VŠ vzdělání technického či ekonomického zaměření
  • Znalost německého jazyka na pokročilé úrovni
  • Schopnost vést a rozvíjet tým podřízených

Co nabízíme?

  • Možnost rozvíjet svoji kariéru v mezinárodní firmě
  • Manažerskou pozici klíčového zaměření
  • Bonusy ke mzdě
  • Služební telefon a notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • Místo výkonu práce: Chomutov