OFFICE AND SALES SUPPORT (35 - 40.000 Kč + 13 mzda)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti s back officem? Ovládáte běžnou kancelářskou agendu a rádi by jste své zkušenosti uplatnili v mezinárodní společnosti? Pak je tato pozice přesně pro Vás! Švýcarská výrobní firma hledá pro svou brněnskou kancelář posilu na pozici: OFFICE AND SALES SUPPORT (35 - 40.000 Kč + 13 mzda)

Pracovní náplň

  • support pro 5 obchoďáků v terénu a 2 lokální manažery
  • office management - školení, akce, administrativa, kancelářské potřeby, docházky
  • organizace služebních cest
  • komunikace se zákazníky
  • administrativa - smlouvy, dokumentace, reporty

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenost na obdobné pozici nutností
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (francouzština velkou výhodou)
  • znalost práce v MS Office (tabulky, grafy)
  • samostanost, spolehlivost, schopnost multitaskingu
  • příjemné vystupování

Co nabízíme?

  • 13 mzdu
  • práci v příjemném mladém kolektivu
  • týden dovolené navíc
  • stravenky v hodnotě 100 Kč

  • místo výkonu práce: Brno Královo Pole