NADŠENÝ CHIRURG (70 - 100 000 Kč)

Neaktivní nabídka

70000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

V naší ambulanci, která prošla svěží rekonstrukcí, hledáme nadšeného lékaře na chirurgii, který se nebojí výzev a touží zapojit do moderního pracovního prostředí. Pokud hledáte novou příležitost a vášnivě se věnujete chirurgii, zašlete nám svůj životopis.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Všeobecná ambulance, trauma – stanete se klíčovým členem týmu, který poskytuje komplexní péči včetně traumatologie.
  • Malé chirurgické zákroky – budete mít možnost uplatnit své chirurgické dovednosti v rámci různorodých zákroků.

Co požadujeme?

  • Nadšení pro práci, empatii, lidský přístup – chceme, abyste vytvářel/a prostředí plné porozumění a péče.
  • Lékař ideálně po atestaci

Co nabízíme?

  • Pracovní úvazek dle dohody
  • Mzdové ohodnocení dle zkušeností
  • Příjemný kolektiv
  • Zrekonstruovaná ordinace
  • Možnost vlastní iniciativy

    Místo výkonu práce: Brno - město

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.