MISTR VE VÝROBĚ (40 - 55 000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáme Mistra, který má znalosti obrábění, nebo svařování. Pokud Vám nevadí práce na 2 směny po 8 hodinách a máte již zkušenosti s vedením podřízených, tak nám zašlete svůj Životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástupní bonus

Pracovní náplň

  • Vedení oddělení svařovny, nebo obrobny
  • Kontrola a koordinace podřízených
  • Práce s programem SAP
  • Dodržení plánu výroby
  • Zaučení nových zaměstnanců
  • Kontrola kvality odvedené práce

Co požadujeme?

  • Znalosti svařování TIG/MIG/MAG, nebo obrábění
  • Praxe s vedením podřízených
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Ochota pracovat na 2 směny (8 hodin).

Co nabízíme?

  • 28 dní dovolené, pro Váš zasloužený odpočinek
  • Zkrácená pracovní doba na 7,5 hodiny
  • Stravenky, abyste byli stále plní sil
  • Spousta benefitů a bonusů
  • Multisportku
  • Vzdělávací kurzy a školení, protože u nás nestojíte na jednom místě
  • Odměny a Prémie, protože si vážíme Vaší tvrdě odvedené práce
  • Parkování před firmou

  • Místo výkonu práce: Brno - centrum

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.