VEDOUCÍ PLÁNOVÁNÍ VÝROBY (65-75.000 Kč)

Neaktivní nabídka

65000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Máte zkušenosti v oblasti plánování výroby a také s vedením podřízených? Poohlížíte se po nové pracovní příležitosti, kde můžete své schopnosti využít? Pošlete mi Váš životopis k posouzení! Pro mezinárodní výrobní společnost hledáme vhodnou posilu na pozici: VEDOUCÍ PLÁNOVÁNÍ VÝROBY (65-75.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Plánování výroby určených provozů
  • Vedení menšího počtu podřízených plánovačů
  • Úzká spolupráce s logistickým manažerem
  • Práce s daty v interním systému a Excelu

Co požadujeme?

  • Zkušenosti na obdobné pozici podmínkou
  • Praxe ve vedení podřízených
  • Znalost SAPU
  • Znalost MS OFFICE - s důrazem na EXCEL
  • Alespoň základní znalost anglického jazyka

Co nabízíme?

  • Bonusy
  • 13., 14. mzdu
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na sport, kulturu
  • Zvýhodněný mobilní tarif

  • Místo výkonu práce: 10 km od Poděbrad