PRACOVNÍK/CE ÚKLIDU + VÝDEJ OBĚDŮ - BRNO LÍŠEŇ

mzdové ohodnocení

Brno - město

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice. Staňte se součástí společnosti jako PRACOVNÍK/CE ÚKLIDU - BRNO LÍŠEŇ. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

Pracovní náplň

  • úklid denního stacionáře

Co požadujeme?

  • dobrou pracovní morálku, pečlivost, spolehlivost
  • čistý výpis z rejstříku trestů, zdravotní průkaz, potravinářský průkaz

Co nabízíme?

  • 130 Kč/hodinu
  • 40 hodin týdně, 10.30 – 19.00
  • odpovědného zaměstnavatele, férové jednání
  • pravidelnou měsíční mzda
  • jistotu stabilního zaměstnání
  • pracovní oděv
  • HPP
  • nástup 2.1.2024

  • Práce vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné (ID, OZZ)

  • místo výkonu práce: Brno – Líšeň Strnadova 14