VEDOUCÍ VÝROBY (40-60.0000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Hledáme zkušeného vedoucího výroby s technickým vzděláním, s minimálně 3 roky zkušeností ve vedení výroby a prokazatelnými znalostmi v obdobné pozici. Ideálně hledáme kandidáta s praxí v zakázkové výrobě, nikoliv pouze v automobilovém průmyslu. Pokud popis sedí právě na Vás, pošlete nám životopis a buďte: VEDOUCÍ VÝROBY (40-60.0000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Komplexní vedení týmu výroby
  • Zlepšování a realizace procesů ve výrobě
  • Motivace, hodnocení a rozvoj pracovníků
  • Organizace, řízení a plánování provozu
  • Plnění výrobních cílů a zvyšování produktivity
  • Zajištění dodržování pravidel BOZP a PO

Co požadujeme?

  • VŠ /SŠ vzdělání v technickém oboru
  • Min. 3 roky praxe ve vedení výroby
  • Zkušenosti s řízením a přípravou výroby, logistikou a skladovými procesy
  • Schopnost komunikovat a motivovat podřízené, včetně týmu THP pracovníků
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Komunikativní a samostatná osobnost

Co nabízíme?

  • Stabilní pracovní prostředí v rámci perspektivní společnosti
  • Možnost aktivního zapojení se do procesů zlepšování ve výrobě
  • Možnost osobního a profesního rozvoje
  • Vlastní rozvržení náplně práce
  • Různorodou a samostatnou práci
  • Dovolenou nad rámec zákona + Sick Days
  • Zvýhodněný tarif i pro rodinné příslušníky
  • Příspěvek na PP/ŽP
  • Firemní akce
  • Bonusy a prémie
  • Přátelské prostředí

  • Lokalitu: Valašské Meziříčí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.