VEDOUCÍ STROJÍRENSKÉ VÝROBY AŽ 50.000 Kč

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Hledáme zkušeného mistra se znalostmi strojní či elektro výroby. Baví Vás vedení teamu, máte zájem o práci ve stabilní prosperující firmě na 1 směnu? Pošlete Vaše CV a povíme si více!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • vedení strojníhoúelektro teamu podřízených
  • plnění plánu výroby
  • spolupráce s ostatními odděleními
  • řešení vzniklých závad a práce s podřízenými
  • Reporting

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání technického směru
  • prokazatelná zkušenost s vedením lidí
  • vedení podřízených
  • znalost oblasti Lean výroby
  • administrativní znalost MS Office

Co nabízíme?

  • práci na 1 směnu
  • zkrácená pracovní doby 37,5hod
  • 25 dnů dovolené
  • dotované stravování
  • caffeterie
  • Příspěvek na životní/penzijní připojištění
  • Multisport karta
  • vzdělávání a rozvoje

  • Místo práce: Břeclavsko

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.