STAVBYVEDOUCÍ TZB (od 55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

55000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberec

Máte SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru a zkušenosti na pozici Stavbyvedoucí TZB? Chcete pracovat na zajímavých projektech ve stabilní společnosti? Rád organizujete práci na stavbě a jste vůdčí typ? Pak mi pošlete svoje CV! Významná stavební společnost hledá posilu na pozici: STAVBYVEDOUCÍ TZB (od 55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • řízení stavby v oblasti TZB
  • odpovědnost za funkčnost systémů TZB
  • spolupráce s investory, dodavateli a projektanty
  • podílení se na výběru dodavatelů a jejich koordinace
  • řízení nákladů, kontrola kvality a množství provedených dodávek

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ stavební
  • praxi na pozici stavbyvedoucího TZB
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost cizího jazyka - výhodou
  • znalost MS office
  • znalost BIM výhodou
  • zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, flexibilitu

Co nabízíme?

  • osobní ohodnocení
  • 25 dnů dovolené
  • 3 sick days
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky
  • vzdělávací kurzy
  • příspěvek na ubytování při práci mimo bydliště
  • notebook pro soukromé účely
  • podpora při získání a udržení autorizace
  • výhodné mobilní a datové tarify
  • pozice vhodná pro muže i ženy

  • možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • místo výkonu práce: Liberec

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!