OPERÁTOR CALL CENTRA NJ+AJ (43-53.000 Kč)

43000 - 53000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáme komunikativní a jazykově zdatné operátory call centra, kteří budou schopni poskytovat kvalitní zákaznickou podporu v němčině i angličtině. Pokud máte silné komunikační dovednosti a schopnost efektivně pracovat s lidmi, rádi bychom vás přivítali v našem týmu! Pošlete životopis a buďte: OPERÁTOR CALL CENTRA NJ+AJ (43-53.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Poskytování telefonické podpory a služeb zákazníkům v NJ a AJ
  • Poskytování informací a podpora zákazníků při řešení jejich požadavků
  • Zaznamenávání komunikace s klienty do interního systému
  • Spolupráce s ostatními týmy ke zlepšení služeb poskytovaných zákazníků

Co požadujeme?

  • Schopnost komunikovat plynule v němčině (C1/C2) a angličtině (B2/C1)
  • Empatii a ochotu při jednání se zákazníky
  • Schopnost rychle se učit a adaptovat se na nové situace
  • Zkušenost v oblasti call centra - velkou výhodou
  • Schopnost práce v týmu v multitasking prostředí

Co nabízíme?

  • NÁSTUPNÍ BONUS
  • Možnost 100% Home Office
  • Dovolená nad rámec zákona
  • Denní využití jazyků
  • Kafeterie
  • Multisport karta
  • Příspěvek na stravování
  • Slevy na firemní produkty
  • Příplatky a bonusy
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost kariérního růstu
  • Bonus za doporučení kamaráda
  • Nadstandardní lékařská péče
  • Příspěvek na ubytování (v případě stěhování ze zahraničí)

  • Lokalitu: Brno - město

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.

Kdo vám pomůže?

Tereza Suttrová
HR Consultant

+420775877788
bs@acjobs.cz