ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBA 1 SMĚNA (35-42.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máš zkušenost se servisem a elektro údržbou strojů? Vyznáš se v automatizaci a jsi technicky zadatný? Chceš přesedlat na 1 směnný provoz s volnými víkendy? Pak hledáme Tebe! Pošli svůj životopis a povíme si víc

Reagujte! Budete mezi prvními.
Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • Preventivní údržba výrobních zařízení
  • Operativní řešení poruch a závad strojů
  • Diagnostika chyb
  • Zabezpečení plynulé výroby
  • Plánování údržby
  • Správa výrobních zařízení
  • Kooperace s vedením výroby a expedice

Co požadujeme?

  • SOU v oblasti elektro
  • Vyhláška 50 par. 6 - můžeme i obnovit
  • Zkušenosti z výroby
  • Základní orientace v PLC systémech
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Základní komunikace v AJ

Co nabízíme?

  • Práce na 1 směnu
  • Finanční bonusy
  • Příspěvky na pojištění
  • Prostředí moderní společnosti
  • Firemní stravování ve vlastní restauraci
  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Precizní zaškolení
  • Místo práce: Pardubice

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.