NÁSTROJÁŘ (27-35.000 Kč)

27000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Náchod

Hledáme šikovného a zkušeného nástrojáře, který se připojí k našemu týmu a přispěje svými schopnostmi a znalostmi v oblasti údržby, oprav a seřizování lisovacích a svářecích nástrojů. Pokud máte vášeň pro techniku ​​a chcete se udržovat v dynamickém prostředí, právě Vás hledáme! Pošlete životopis a buďte: NÁSTROJÁŘ (27-35.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Opravy, údržba a seřizování strojů
  • Obsluha ručního zvedacího zařízení
  • Páce s lisovacími a svářecími stroji
  • Práce na dvě směny

Co požadujeme?

  • SŠ/ÚSO v oboru nástrojař nebo strojní zámečník
  • Zkušenosti s obráběním, broušením a svářením
  • Praxe v oboru je výhodou
  • Technické myšlení, aktivní přístup k práci a pečlivost

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na PP/ŽP
  • Příspěvek na stravování
  • Slevu na firemní výrobky
  • Stabilního zaměstnavatele
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Přátelský kolektiv
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Bonusy a příplatky

  • Lokalitu: Heřmanice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.