PODPORA PRODEJE – IT

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte zkušenosti s obsluhou technických zařízení? Komunikujete rádi se zákazníky a rádi byste předváděli produkty významné IT společnosti? Komunikujete v anglickém jazyce? Chtěli byste své technické znalosti dále rozvíjet a být součástí významné IT společnosti? Pokud ano, hledáme právě Vás! PODPORA PRODEJE – IT

Pracovní náplň

  • Technická podpora prodeje.
  • Komunikace se zákazníky a prezentace IT produktů (SW / HW).
  • Podíl na zaškolování zákazníků, včetně přípravy podkladů.
  • Překlady menšího rozsahu článků a manuálů.
  • Komunikace a konzultace s techniky společnosti.
  • Komunikace s obchodním týmem.

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru.
  • Velmi dobrý přehled na trhu IT.
  • Komunikativní znalost anglického jazyka.
  • Praktické zkušenosti s prodejem či obsluhou technických zařízení – HW, tiskových zařízení, sestavování PC.
  • Řidičský průkaz sk. B.
  • Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti.
  • Prozákaznická orientace.

Co nabízíme?

  • Práci v úspěšné IT společnosti.
  • Rozšiřování znalostí a vlastní odborný růst.
  • Využití moderních IT technologií.
  • Práce v dynamickém kolektivu.
  • Set zaměstnaneckých benefitů.
  • Vzdělávání a školení.
  • Parkování u firmy.
  • Místo výkonu práce: Brno