KONSTRUKTÉR ZBRANÍ (50-70.000 Kč)

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Uherské Hradiště

Hledáme kreativního konstruktéra pro náš tým, který se specializuje na vývoj pokročilých mechanických systémů - konstruktéra zbraní. Tato pozice přináší jedinečnou příležitost pracovat na inovativních projektech v oblasti techniky a designu. Jste-li technicky nadaní jednotlivec s vášní pro vývoj a konstrukci, rádi vás přivítáme v našem týmu. Stabilní společnost hledá kolegu na pozici: KONSTRUKTÉR ZBRANÍ (50-70.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Návrh a vývoj mechanických systémů s důrazem na inovace
  • Spolupráce s týmem inženýrů na implementaci návrhů
  • Testování a optimalizace výsledných prototypů
  • Aktivní sledování nových trendů v oboru

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru strojírenství nebo příbuzného oboru
  • znalost konstrukce zbraní
  • Zkušenosti s CAD softwarem a dalšími inženýrskými nástroji
  • Schopnost pracovat v týmu a komunikovat efektivně
  • Analytické myšlení a schopnost řešit technické problémy
  • Vynikající organizační schopnosti a schopnost dodržovat termíny

Co nabízíme?

  • Možnost profesního a kariérního růstu
  • Týden dovolené navíc
  • Sick days
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce: Uherskohradišťsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.