PROJEKTOVÝ SPECIALISTA V LOGISTICE(AŽ 50.000, - KČ + BENEFITY)

Neaktivní nabídka

38000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Hledáme zkušeného logistika, který by se rád vrhnul na úplně nový projekt zavádění AGV.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zavádění a správa flotily automaticky ovládaných vozíků
  • Sběr dat a jejich vizualizace
  • Realizace interních a mezinárodních logistických projektů
  • Vedení dokumentace a školení zaměstnanců

Co požadujeme?

  • Min. SOU a 3 roky praxe v logistice
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Pokročilá znalost PC a MS Office
  • Samostatnost a pečlivost

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní doba s možností home office
  • 25 dní dovolené
  • 13. a 14. mzda
  • Náborový příspěvek
  • Cafeterie
  • Dotované stravování
  • Výhodný tarif
  • Sportovní vyžití a vzdělávání zdarma
  • Benefity za věrnost, životní jubilea
  • Příspěvek na pojištění
  • Místo výkonu práce Jihlavsko

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.