DATABÁZOVÝ ARCHITEKT

Neaktivní nabídka

60000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte dlouholeté zkušenosti vývojem databázové a aplikační vrstvy? Ovládáte práci s Java technologiemi a databázovými strukturami? Máte zájem se dozvědět více o nové pracovní výzvě databázového architekta v Brně? Pokud ano, těšíme se na Vaši reakci!

Pracovní náplň

  • Analýza, návrh a implementace databázové architektury a business logiky
  • Rozvoj a udržování databázové architektury
  • Ladění výkonů a kapacity databází
  • Práce v úzkém týmu specialistů
  • Zodpovědnost za návrhy nových řešení

Co požadujeme?

  • Expertní znalost návrhu a vývoje databázové a aplikační vrstvy
  • Alespoň 5 let praxe ve vývoji v jazyce Java a souvisejících technologiích
  • Hluboké znalost MS SQL, My SQL či Hibernate
  • Pokročilá orientace v řešení problémů v oblasti výkonů databáze, vysoké dostupnosti či Big Data
  • Pokročilá znalost anglického jazyka
  • Logické myšlení a samostatnost

Co nabízíme?

  • Práci se špičkovými technologiemi a nástroji
  • Příležitost cestovat a dál se vzdělávat
  • Týden dovolené nad rámec zákona
  • Stravenky
  • Občerstvení na pracovišti
  • Jazykové a odborné kurzy
  • Práce v menším týmu

  • Místo pracoviště: Brno