FYZICKY ZDATNÍ PRACANTI (32 000 Kč)

Neaktivní nabídka

32000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Zajímavá pracovní příležitost pro energické pracovníky! Pokud jste osoba s fyzickou zdatností a touhou zapojit se do dynamického pracovního prostředí, máme pro vás skvělou nabídku! Hledáme jedince, kteří si libují v manuální práci a jsou ochotni pracovat ve 3 směnném provozu.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Analýza a kontrola výrobků, zaznamenávání výsledků do systémů a manipulace s výrobky.
  • Úklid pracoviště
  • Práce v prima partě! :)

Co požadujeme?

  • Fyzická zdatnost a manuální zručnost
  • Ochota pracovat na 3 směny (ranní/odpolední/noční) 8 hodin.

Co nabízíme?

  • Kvartální odměny 2 000 - 5 000 Kč, jako odměna za Vaši odvedenou práci
  • Dovolená 5 týdnů, pro zasloužený odpočinek a načerpání dostatku sil.
  • Nástup do KMENE!
  • Pro šikovné kariérní růst, protože u nás nestojíte na jednom místě
  • Stravenky, abyste měli pořád dostatek sil
  • Benefitní karta, staráme se o Váš zdravý životní styl
  • Dárkové balíčky, jako odměna na Vaši suprovou práci
  • Firemní akce, protože jsme přátelský kolektiv a rádi se stmelujeme
  • Nápoje ZDARMA, myslíme na Váš pitný režim
  • Nástup možný IHNED
  • Místo výkonu práce: Brno - Komárov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.