HR SPECIALIST (35-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Teplice

Hledáte nové pracovní uplatnění v oblasti HR? Angličtinu máte na komunikativní úrovni a už máte nějakou praxi z oblasti náboru? Tak to hledáme právě Vás! Výrobní společnost hledá novou posilu na pozici HR SPECIALIST (35-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Nábor dělnických, operátorských pozic
  • Realizace od A-Z (inzerce, preselekce, pohovory)
  • Administrativa spojená s nábory zaměstnanců
  • Nastavení procesů
  • Onboarding
  • Prohlídky výroby a proškolení
  • Spolupráce s personálními agenturami

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Praxi jako náborář/ recruiter ve výrobní společnosti
  • Znalost MS Office
  • Znalost Zákoníku práce a příslušné legislativy

Co nabízíme?

  • Možnost kariérního růstu
  • Flexibilní pracovní dobu, sick days
  • Roční bonusy, valorizace a plat navíc
  • Dotované stravování a cafeterii
  • Příspěvky a připojištění, zvýhodněné volání

  • Místo výkonu práce: Teplice
  • Nástup možný ihned

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.