SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ (OD 35 000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáme vášnivé a zkušené profesionály se zázemím v seřizování vstřikolisů nebo jedince, kteří chtějí své dovednosti a znalosti rozšířit. Nabízíme vám příležitost stát se součástí našeho dynamického týmu, kde práce splývá s vášní a kolegialitou. V čistém a přátelském pracovním prostředí budete mít možnost vyřešit výzvy, které přináší seřizování vstřikolisů. Pokud máte zkušenosti s vstřikolisy a nevadí vám pracovat ve 12hodinových směnách, čeká na vás atraktivní platové ohodnocení v rozmezí 35 - 45.000 Kč. Tato pracovní příležitost je vhodná pro všechny, včetně žen!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Širokou škálu úkolů, včetně montáže a demontáže forem na vstřikovacích lisech
  • Nastavení procesů výroby, a spolupráci na odstraňování případných problémů v procesu vstřikování.
  • Vaše práce bude zahrnovat také spolupráci s technology při zavádění nových projektů a aktivní podílení se na rozvoji a nastavení vstřikovacích strojů různých značek

Co požadujeme?

  • SOU nebo SŠ vzdělání s technickým zaměřením.
  • Praxe na pozici seřizovače.
  • Zodpovědnost a schopnost pracovat s důrazem na detail.
  • Ochotu učit se a spolupracovat v týmu.
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu na 12hodiné směny

Co nabízíme?

  • Platové ohodnocení ve výši 35 000 Kč - 45 000 Kč podle vašich zkušeností a praxe.
  • Odborné zaškolení na vstřikovacích lisech
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv.
  • Příspěvek zaměstnavatele na stravování.
  • Příspěvek na důchodové spoření.
  • Možnost přesčasových směn.
  • MultiSport karta s příspěvkem na volnočasové aktivity.
  • Stravovací možnosti v rámci firemní jídelny a kantýny.
  • Parkoviště v areálu společnosti.
  • Místo výkonu práce: Brno - Slatina

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.