NÁSTROJAŘ - 2 SMĚNY (30 - 37.000 KČ)

Neaktivní nabídka

30000 - 37000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Máte vzdělání strojírenského směru? Dokážete pracovat s výkresovou dokumentací? Máte dokonce zkušenost jako nástrojař? Pokud ano a chcete pracovat v zavedené společnosti, která si zakládá na spokojenosti svých zaměstnanců, neváhejte a pošlete životopis. Prosperující výrobní společnost přijme kolegu na pozici: NÁSTROJAŘ - 2 SMĚNY (30 - 37.000 KČ)

Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • příprava a výměna nástrojů a forem
  • obsluha a programování CNC
  • strojírenské měření
  • práce s výkresovou dokumentací
  • spolupráce s kolegy napříč týmy

Co požadujeme?

  • vzdělání strojírenského směru (obor nástrojař výhodou)
  • schopnost orientace ve výkresech
  • zkušenost na obdobné pozici - výhodou!
  • technické myšlení
  • ochotu pracovat ve 2směnném provozu.

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy a prémie
  • příspěvek na stravu, pojištění a sport
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • firemní akce
  • odborné zaučení profesionály

  • možnost nástupu ihned
  • lokalitu: Žďár nad Sázavou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.