OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE-ZEMĚDĚLSTVÍ

Oblast zemědělství je Vám blízká a můžete nabídnout praktické zkušenosti např. z práce v JZD nebo ze statku? Máte dobré komunikační a vyjednávací schopnosti a případně zkušenosti s realizací vetších investičních celků? Pošlete mi Váš životopis k posouzení! Pro klienta v Jihočeském kraji hledáme novou pracovní posilu na pozici: OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE-ZEMĚDĚLSTVÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.
Služební auto

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za vedení obchodních jednání
  • Zpracování obchodních návrhů, investic
  • Prezentace společnosti na výstavách, atp.

Co požadujeme?

  • Vzdělání zemědělského nebo technického oboru
  • Zkušenosti v obchodní sféře - schopnost samostatně vést obchodní jednání
  • Tah na branku, komunikativní a prezentační schopnosti
  • ŘP sk B - ochotu pravidelně cestovat

Co nabízíme?

  • Služební automobil
  • Zaměstnanecké bonusy
  • Osobní rozvoj a vzdělávání
  • Zajímavé mzdové ohodnocení

  • Místo výkonu práce: Strakonicko