NORMOVAČ - SENIOR (35-45.000 KČ)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Máte strojírenské nebo technické vzdělání a chcete své zkušenosti uplatňovat při procesu zefektivňování výroby? Je pro Vás důležité spojit své jméno se zajímavou značkou společnosti? Pak jste to Vy koho hledáme! Výrobní společnost se zahraniční účastí hledá vhodného kandidáta na pozici: NORMOVAČ - SENIOR (35-45.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Analýza pracovních procesů
  • Optimalizace výrobních procesů
  • Nastavování ukazatelů efektivity práce
  • Monitoring pracovních procesů a vyhodnocování časových snímků

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ strojního nebo technického zaměření
  • Zkušenosti s monitoringem práce a nastavováním norem
  • Aj - na komunikativní úrovni
  • Analytické myšlení
  • ŘP sk. B
  • Uživatelská znalost MS Office

Co nabízíme?

  • Práci v moderním prostředí
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • Zaměstnanecké slevy na firemní výrobky

  • Místo výkonu práce: Olomouc

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.