FINANCIAL CONTROLLER (50-70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Jsi analytický, tabulkový typ a anglicky se domluvíš? Již si na obdobní pozici pracoval a orientuješ se v IFRS? Ovládáš i ERP systém a dokonce přímo SAP? Výborně! Pošli nám svůj životopis a zjisti více o pozici: FINANCIAL CONTROLLER (50-70.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Zpracování interních reportů
  • Měsíční uzávěrky
  • Reporting
  • Vytváření finančních plánů, prognóz, rozpočtů
  • Analýzy
  • Vyhodnocení společnosti z pohledu ziskovosti
  • Kalkulace a zefektivnění metodik
  • Udržování a rozvoj controllingových nástrojů
  • Spolupráce s vedením na nových projektech

Co požadujeme?

  • Ideálně VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxi na obdobní pozici
  • Praxi ve výrobní společnosti výhodou
  • AJ na úrovni profesní komunikace
  • Excel je samozřejmostí
  • Zkušenost s ERP systémem
  • Orientace v podvojném účetnictvích a daňových předpisech
  • Orientace v IFRS výhodou
  • Analytické schopnosti

Co nabízíme?

  • Pracovní zařízení
  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Bonusy a příspěvky dle výsledků společnosti
  • Další bonusy a prémie
  • Příspěvky na vzdělávání
  • Podpora přátelského pracovního prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu

  • Lokalitu: 20min. od Hodonína

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.