OBCHODNÍ MANAŽER PRO VÝCHODNÍ EVROPU

Neaktivní nabídka

55000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte technické či ekonomické vzdělání? Domluvíte se anglicky a hledáte obchodní manažerskou pozici? Nevadí Vám v rámci práce cestovat do zahraničí a je Vám blízká oblasti vodohospodářství? Tak to hledám právě Vás! Mezinárodní společnost hledá novou posilu pro obchdoní tým na pozici: OBCHODNÍ MANAŽER PRO VÝCHODNÍ EVROPU

Pracovní náplň

  • Rozvoj distribuční sítě v zemích východí Evropy
  • Podpora stávajících klientů
  • Aktivní vyhledávání nových zákazníků
  • Dosahování obchdoních plánů a cílů
  • Služební cesty do zahraničí

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického/ekonomického směru
  • Min. 2 roky praxe na obdobné pozici
  • Zkušenosti z oblasti vodohospodářství, zavlažování apod. výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
  • Ruština velkou výhodou
  • Řidičské oprávněné sk. B

Co nabízíme?

  • Služební automobil
  • Notebook, telefon
  • Práci pro mezinárodní spoelčnost
  • Možnost práce odkukoliv
  • Fixní mzdu
  • Roční bonusy dle výsledků

  • Nástup možný ihned
  • Cesty do východní Evropy + Home office