CONTROLLER V OBLASTI SALES A HR (40-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Rokycany

Baví vás data, čísla, tabulky? Orientujete se ve financích i v HR? Rádi tvoříte statistiky a hledáte kde ušetřit? Pak hledáme možná právě Vás! Pošlete mi životopis na simkova@acjobs.cz a staňte se tak novým CONTROLLER EM V OBLASTI SALES A HR (40-50.000 Kč)!

Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Pravidelná analýza a reporting dodávek
  • Administrativa spojená se závěrkami
  • Správa cen v systému
  • Spolupráce na sestavování budgetů
  • Sledování fluktuace a dalších personálních ukazatelů
  • Analýza personálních nákladů
  • Kalkulace hodinových sazeb
  • Správa dat v SAP

Co požadujeme?

  • VŠ ekonomická
  • Angličtina nebo Němčina na komunikativní úrovni
  • Praxe z financí či controllingu

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Sickdays
  • Stravenkové karty
  • Multisport karta
  • Příspěvky na životní nebo penzijní připojištění
  • Příspěvky na dopravu
  • Docházkový bonus
  • Zvýhodněné mobilní tarify
  • Odměny za životní i pracovní jubilea

  • Místo výkonu práce: Rokycany