ŘIDIČ SK. C / C+E (40-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte platný řidičský průkaz sk. C nebo C+E a nechcete jen celý den sedět za volantem, ale rádi přidáte ruku k dílu? Nevadí Vám práce na dekády a po celé ČR? Chcete mít prostor pro sebevzdělání a naučit se jezdit i s jinými stavebními stroji? Pak mi pošlete svůj životopis a staňte se posilou týmu na pozici: ŘIDIČ SK. C / C+E (40-55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • provoz a řízení nákladního vozidla
  • pokud je potřeba, tak pomoc na montáži
  • občasné noční práce

Co požadujeme?

  • řidičský průkaz sk. C nebo C+E
  • min. SOU vzdělání
  • manuální zručnost
  • ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • 13. plat
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na volno časové aktivity
  • možnost jazykových kurzů
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • systém Cafeterie
  • příspěvek na dětský tábor
  • jistotu práce ve stabilním zaměstnání

  • termín nástupu IHNED nebo dohodou
  • sídlo společnosti: Praha
  • místo výkonu zaměstnání: Celá ČR

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!