ŠIKOVNÝ PROCESÁK (70.000+ Kč)

Neaktivní nabídka

od 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-jih

Jste odhodlaným procesním virtuózem se zkušenostmi v automotive? Šprechtíte bez problému německy a nebojíte se výzev? Pak hledáme právě vás! Nadnárodní společnost hledá do svých řad posily na pozici: ŠIKOVNÝ PROCESÁK (70.000+ Kč)

Pracovní náplň

  • Řízení technologických náběhů projektů
  • Zlepšování stávajících technologických procesů
  • Aktualizace softwaru strojů a jejich údržba
  • Optimalizace efektivity výrobních procesů
  • Příprava a udržování procesní dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání v oboru elektro/strojírenství
  • Výbornou znalost NJ, znalost AJ výhodou
  • Praxi v oblasti strojní průmyslové výroby
  • Velmi dobrá znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Roční bonusy
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijko
  • Příspěvěk na dopravu
  • Jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce: Holýšov