E-COMMERCE MANAGER PRO E-SHOP

Neaktivní nabídka

80000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Je MARKETING Váš obor? Umíte vést projekty? Máte zkušenost s E-shopy a domluvíte se anglicky? Pak hledáme právě Vás! Česká společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: E-COMMERCE MANAGER PRO E-SHOP

Pracovní náplň

  • Vytváření strategie komunikace e-shopu
  • Zodpovědnost za realizaci online marketingových kampaní od A do Z
  • Návrh a vytváření nových reklamních forem spolupráce
  • Vedení projektů v oblasti e-shopu
  • Analýza trhu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe min. 5 let v oblasti digitálního marketingu a e-commerce
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Praxe v projektovém řízení
  • Zkušenosti s vedením týmu

Co nabízíme?

  • Automobil i pro soukromé účely
  • Telefon
  • Notebook
  • 25 dní dovolené
  • Dotované stravovaní
  • Příspěvek na penzijko
  • Možnost částečného HO

  • Místo výkonu práce: Plzeň