PRODUKTOVÝ A OBCHODNÍ MANAŽER (od 50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

od 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Litoměřice

Strojírenská firma hledá Produktového manažera a Obchodně technického zástupce v jedné osobě s pokročilou angličtinou! Pošlete nám životopis, jestli vás tato kombinace pozic oslovila a nevadí vám služební cesty po ČR i do zahraničí na pozici PRODUKTOVÝ A OBCHODNÍ MANAŽER (od 50.000 Kč)!!!!

Pracovní náplň

  • 50% vývoj nových produktů
  • 50% akvizice a prodej
  • Komunikace se zákazníky, zákaznický servis
  • Technické konzultace a návrhy řešení
  • Reporting vedení a správa dat
  • Služební cesty po ČR i do zahraničí

Co požadujeme?

  • SŠ/ VŠ technického směru
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni (komunikace se zahraničními klienty a vedením společnosti)
  • Zkušenosti s prodejem a technickou podporou zákazníků
  • Praxi z produktového managementu nebo vývoje
  • Příjemné vystupování a zaměření na výsledky
  • Ochotu cestovat po ČR i do zahraničí

Co nabízíme?

  • Firmu rodinného typu, zázemí, podporu
  • Podílení se na vlastním vývoji produktů
  • Obchodní, produktová, jazyková školení
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost Home Office
  • Pestrý výběr jídel
  • Podporu zaměstnanců i jejich rodinám
  • Firemní akce, tábory pro děti
  • Lokalitu Litoměřicko