HR GENERALIST-LOKALITA NĚMECKO

Jste personalistou srdcem i duší a chcete pracovat v mladém a dynamickém týmu výrobní společnosti? Baví Vás nábory, nevadí Vám s tím související administrativa a hlavně máte perfektní znalost německého a anglického jazyka? Jste ochotní se přestěhovat do Německa a začít tam kariéru v oblasti lidských zdrojů? Pošlete mi Váš životopis v německém nebo anglickém jazyce a přihlaste se do výběrového řízení na pozici: HR GENERALIST-LOKALITA NĚMECKO

Reagujte! Budete mezi prvními.
Práce u významné společnosti

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za personální administrativu
  • Recruitment
  • Zaznamenávání dat do systému
  • Spolupráce s ostatními odděleními a kolegy

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Prokazatelná praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Znalost MS OFFICE, SAP
  • Znalost systému pro řízení lidských zdrojů Workday
  • Velmi dobrá znalost němčiny a výborná znalost angličtiny slovem i písmem
  • Ochotu přestěhovat se do Německa (najít si vlastní ubytování)

Co nabízíme?

  • 13., 14.plat
  • Bonusy
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • ... spousty dalších benefitů

  • Místo výkonu práce: Německo - Regensburg