ELEKTRO MECHANIK (50-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Máte vzdělání elektrotechnického směru a platnou elektro vyhlášku? Máte praxi s automatizací a rád díky práci vycestujete? Výborně! Zašlete mi Váš životopis a staňte se součástí našeho týmu! Mezinárodní společnost hledá kolegu na pozici: ELEKTRO MECHANIK (50-60.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Práce u významné společnosti

Pracovní náplň

  • Provádění údržby a operativní řešení poruch
  • Plánování oprav a objednávání dílů
  • Účast na zahraničních projektech
  • Práce s technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Praxi v oboru elektro
  • Znalost programování PLC výhodou
  • Platná vyhláška č. 50/1976 Sb., §6
  • Ochota pracovat na turnusy
  • Anglický jazyk - středně pokročilá úroveň

Co nabízíme?

  • Stabilní práce v mezinárodním prostředí
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • Sick days
  • Notebook, mobilní telefon
  • Příspěvek na sport a vzdělání

  • Místo výkonu práce: 5 km od Hodonína
  • Nástup možný ihned

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.