OBRÁBĚČ KOVŮ - CNC FRÉZOVACÍ CENTRUM 3 OSY(30-40.000 Kč)

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Kutná Hora

Máte praxi v oblasti obrábění kovů na CNC strojích, konkrétně i s frézováním? Chcete být za svou kvalitní práci kvalitně ohodnoceni? Pak nám zašlete Váš stručný životopis, nebo jen zavolejte na níže uvedený kontakt, a nechte se překvapit touto jedinečnou nabídkou práce! Úspěšná strojírenská společnost s dlouhou tradicí a dobrým jménem hledá schopné spolupracovníky na pozici: OBRÁBĚČ KOVŮ - CNC FRÉZOVACÍ CENTRUM 3 OSY(30-40.000 Kč)

Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Práce na CNC fréze
  • Rozjezd nových projektů ve výrobě
  • Nastavení a korekce CNC stroje
  • Kontrola kvality výrobku

Co požadujeme?

  • Nejlépe strojírenské SŠ/SOU vzdělání
  • Praxi na CNC strojích
  • Dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalost nástrojů a materiálů
  • Zodpovědnost, samostatnost
  • Ochotu pracovat na 3 směny

Co nabízíme?

  • Příprava pracovního postupu
  • Upínání, vyrovnávání obrobků a nástrojů
  • Seřizování frézovacích strojů dle tolerance,
    kontrola výrobků
  • Péče a údržba vybavení, strojů a nástrojů

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.