TECHNIK ÚDRŽBY - SPRÁVCE BUDOV (40-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Louny

Jste samostatný a pracoval jste jako správce výrobní haly? Komunikujete rád s externími firmami? Tak neváhejte a pošlete životopis!!! Mezinárodní společnost hledá kolegu na pozici: TECHNIK ÚDRŽBY - SPRÁVCE BUDOV (40-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Opravy budovy a jejího vybavení
  • Preventivní a prediktivní údržby vybavení budovy a technologického zázemí výroby
  • Spolupráce a komunikace s ostatními odděleními na řešení aktuálních problémů a úkolů
  • Tvorba analýz poruch
  • Zajištění periodických kontrol a revizí budovy, hromosvodu, PBZ, tlakových nádob, apod.
  • Zajištění periodických kontrol a revizí jeřábů a vázacích prostředků
  • Komunikace a spolupráce s externími firmami
  • Kontrola a evidence spotřeb energii a technických plynů
  • Správa svěřené dokumentace

Co požadujeme?

  • Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Platná vyhláška 50, paragraf 6 a výše – samostatná činnost
  • Schopnost práce s PC (MS Office)
  • Samostatnost, spolehlivost a flexibilita
  • Způsobilost k práci ve výškách
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném režimu

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • Bonusy, prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Lokalitu: Žatec