SPECIALISTA HOMOLOGACE PLZEŇ (48 - 55.000 KČ)

Neaktivní nabídka

48000 - 55000 Kč

Jste člověk s praxí nebo vzděláním zaměřený na homologaci? Máte znalost 2D a 3D kreslení? Domluvíte se anglicky? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Úspěšná výrobní společnosti přijme motivovaného kolegu na pozici SPECIALISTA HOMOLOGACE PLZEŇ (48 - 55.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Provádění a koordinace procesu homologace pro nové výrobky
  • Sledování a interpretace příslušných předpisů a legislativy v oblasti homologace
  • Komunikace se zúčastněnými stranami, včetně externích dodavatelů
  • Příprava a podpora dokumentace pro homologační procesy
  • Spolupráce s týmem vývoje produktu a dalšími odděleními

Co požadujeme?

  • Vzdělání v technickém oboru (ideálně automobilový průmysl, strojírenství, elektrotechnika)
  • Zkušenosti s homologací a dobré znalosti relevantních předpisů (např. ECE, EPA, ISO) alespoň ze školy
  • Schopnost samostatného řešení problémů
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Schopnost pracovat ve týmu a spolupracovat s dalšími odděleními
  • Běžné znalosti elektro a konstrukce vozidel
  • Základy kreslení ve 2D, 3D CAD programech
  • Znalost anglického jazyka (další jazyky výhodou)

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci ve stabilní výrobní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Bonusy, prémie
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijko
  • Jazykové kurzy
  • Pozice je vhodná i pro šikovné absolventy
  • Lokalita: Plzeň