ACCOUNT MANAŽER - DIGITALIZACE (až 80 000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

Vyznáš se ve světe v IT? Pojmy jako cloud, Scan & Capture, Enterprise Content Management, DMS, BPM ti nejsou cizí? Baví tě svět obchodu ale ne cold cally? Pokud jsou odpovědi na tyto otázky ano, pak je tato pozic pro významnou firmu poskytující IT řešení to pravé pro tebe: ACCOUNT MANAŽER - DIGITALIZACE (až 80 000 Kč)

Pracovní náplň

  • support pro kolegy z obchodního týmu - účast na předem domluvených obchodních schůzkách
  • tvorba řešení na míru
  • komunikace se zákazníky i kolegy
  • tvorba nabídek + administrativa
  • reporting

Co požadujeme?

  • IT vzdělání
  • znalosti v oblasti ITS
  • soft skills nutné pro obchodní jednání (návody, komunikace s kolegy a pobočkami)
  • týmovost
  • ochotu cestovat (Morava, východní Čechy)

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení
  • služební auto i k soukromým účelům
  • práci pro stabilní společnost s dobrým jménem na trhu a tím pádem mnoho zajímavých obchodních příležitostí
  • 25 dní dovolené a 2 sick days
  • multisport kartu
  • stravenkový paušál
  • firemní akce

  • kanceláře v Brně