ERP KONZULTANT/KA - ROZŠIŘUJEME TÝM (45-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Řešit nejnovější verze známého ERP systému, a to nejenom v rámci ČR, ale také v rámci zahraničí. Krásné zázemí v brněnských kancelářích, příjemný a mladý kolektiv nadšenců. Je to něco, co hledáte? Pak zašlete svůj životopis v AJ. Staňte se členem nově vytvářeného týmu konzultantů pro nové projekty implementace ERP systému na pozici: ERP KONZULTANT/KA - ROZŠIŘUJEME TÝM (45-60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Technická implementace ERP systému u zákazníků (ČR + zahraničí)
  • Analýza a testování změn a procesů s key users
  • Řešení migrace dat do novějších verzí ERP systému
  • Integrace ostatních systémů vůči hlavnímu ERP systému
  • Zaškolování klíčových uživatelů a reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomické nebo informační technologie
  • Zkušenost s implementací ERP systému z pozice konzultanta podmínkou (SAP, Navision, Oracle, Helios, Money, ABRA, K2 nebo jiný ERP)
  • Hledáme od juniorů po zkušené konzultanty
  • MS Office, Excel – pokročilý, základy SQL výhodou
  • Anglický jazyk na úrovni řešení multitaskingu se zahraničními zákazníky
  • Týmovou orientaci a pro-klientský přístup
  • Ochotu cestovat do zahraničí cca 1x -2x ročně

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti z oblasti IT
  • Možnost seberealizace a tomu odpovídající finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • 5 sick days
  • Pružná pracovní doba a možnost home office
  • Příležitost procestovat Evropu a vytvořit si přátelství na celý život
  • Práce na HPP a smlouva na dobu neurčitou
  • Multisport karta
  • Mobilní telefon na jaký si ukážete
  • Možnost nástupu ihned

  • Místo výkonu práce: Brno