TECHNIK-ELEKTRO MECHANICKÝCH ZAŘÍZENÍ (od 30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Hledáme zkušeného a šikovného technika mechanické montáže, který se chce zapojit do realizace výroby elektro-mechanických zařízení. Pokud máte zkušenosti s montáží a testováním zařízení a chcete se podílet na tvorbě moderních technologických řešení, připojte se k našemu týmu! Pro významného klienta na Blanensku hledáme novou pracovní posilu na pozici: TECHNIK-ELEKTRO MECHANICKÝCH ZAŘÍZENÍ (od 30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Montáž elektro-mechanických zařízení
  • Testování a ověřování správné funkce montovaných zařízení
  • Diagnostika a odstraňování závad
  • Spolupráce s vývojovými týmy a techniky
  • Práce na manuálním soustruhu, frézce, drobné záměčnické práce atp.
  • Správa zámečnické dílny

Co požadujeme?

  • Vzdělání v oboru strojírenství, elektrotechniky nebo obdobné
  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalost technických výkresů a schopnost práce s nástroji
  • Znalost principů technologie obrábění kovů, plastů
  • ŘP sk B

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dnů dovolené
  • Čtvrtletní odměny
  • 13.plat
  • Stravenkový paušál
  • Odborné kurzy
  • Teambuildingy, firemní akce
  • Nástup od září nebo dle domluvy

  • Místo výkonu práce: 10 km od Blanska