SVÁŘEČSKÝ TECHNOLOG ( 45-55.000 Kč) m/ž

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Třebíč

Máte kvalifikaci jako Mezinárodní svářečský tecnolog? Hledáte uplatnění v oblasti svařování a chcete se kariérně posunout? Tak to hledáme právě Vás! Moderní a stabilní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: SVÁŘEČSKÝ TECHNOLOG ( 45-55.000 Kč) m/ž

Pracovní náplň

  • Zajišťování technické a technologické přípravy zakázek
  • Určování technologický postupů, parametrů a použití svařování
  • Příprava svařovacích dokumentací
  • Zpracovávání postupů pro svařování
  • Stanovování vhodného způsobu kontroly kvality
  • Dozor nad přípravou prací a technický dozor nad kvalitou
  • Správa osvědčení a oprávnění svářečů

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU obor strojírenství
  • Kvalifikaci IWT (Mezinárodní svářečské technolog)
  • Praxi na obdobné pozici výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost práce s počítačem (balíček MS Office)

Co nabízíme?

  • 25 dní volna
  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon, notebook
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Vzdělávací kurzy
  • Firemní akce

  • Nástup možný: IHNED
  • Místo výkonu práce: Třebíčsko (kousek od Moravského Krumlova)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.