MECHATRONIK – AUTOMOTIVE (až 60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte vzdělání v oboru Mechatronika nebo podobného zaměření? Jste komunikativní osobnost a mluvíte plynule anglicky? Chcete pracovat na zajímavých projektech pro světoznámé automobilky? Pak mi pošlete své CV a staňte se posilou týmu na pozici: MECHATRONIK – AUTOMOTIVE (až 60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • vývoj mechatronických systémů
  • návrh systémových konceptů elektrotechniky
  • programování v C a LabView
  • provedení testů a analýza výsledků

Co požadujeme?

  • min. maturitní technické vzdělání (mechatronika, IT, elektro)
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni – denní použití
  • Znalost programování v C a LabView

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • parkování v areálu společnosti
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost home office
  • jazykové a odborné kurzy
  • Multisport kartu
  • různé firemní akce

  • místo výkonu zaměstnání: Praha
  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!