SPECIALISTA BEZPEČNOSTI – AUTOMOTIVE

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s analýzou bezpečnostních systémů v automotive? Nebo máte zkušenost s vývojem HW/SW v prostředí automotive? Mluvíte plynule anglicky a chcete pracovat na zajímavých projektech pro světoznámé automobilky? Pak mi pošlete své CV a staňte se posilou týmu na pozici: SPECIALISTA BEZPEČNOSTI – AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

  • provedení a podpora analýz bezpečnosti dle ISO norem
  • tvorba konceptů a požadavků na HW a SW
  • tvorba technické dokumentace
  • spolupráce s vývojovým týmem

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání – elektro velkou výhodou
  • zkušenosti v automotive, ideálně na podobné pozici
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • zkušenosti s vývojem HW/SW v automotive - výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • parkování v areálu společnosti
  • možnost home office
  • jazykové a odborné kurzy
  • Multisport kartu
  • různé firemní akce

  • místo výkonu zaměstnání: Praha
  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!