VÝVOJOVÝ INŽENÝR – vhodné i pro ABSOLVENTY!

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Zajímáte se o vývoj a testování produktu? Máte elektrotechnické vzdělání? Mluvíte plynule anglicky a chcete se podílet na zajímavých projektech? Pak mi pošlete svůj životopis! Nadnárodní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: VÝVOJOVÝ INŽENÝR – vhodné i pro ABSOLVENTY!

Pracovní náplň

  • Analýza a měření elektromagnetické kompatibility
  • Účast na vývoji HW
  • Zpracování protokolů o testování
  • Plánování měření a testů
  • Spolupráce na projektech

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání – ideálně elektro slaboproud
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni – denní použití
  • Orientace v EMC problematice velkou výhodou
  • Vyhlášku 50/78 min. §5

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolení + sick days
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Náborový příspěvek
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost interního vzdělávání
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příležitost pro ABSOLVENTY

  • Termín nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha východ