PROCESS ENGINEER (50 - 65.000 Kč + bonusy)

Neaktivní nabídka

60000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáme motivovaného a zkušeného procesního inženýra, který bude mít chuť zavádět novoty a především nastavit procesy v rámci elektro, SMT a automotive výroby. Jste to Vy? Pak se budu těšit na Váš životopis! Pro našeho významného klienta, který rozjíždí nové projekty v rámci technologií osazování a automotive hledáme: PROCESS ENGINEER (50 - 65.000 Kč + bonusy)

Pracovní náplň

  • Navrhovat, implementovat a optimalizovat procesy výroby s cílem zvýšit efektivitu, produktivitu a kvalitu výroby.
  • Monitorovat a analyzovat výrobní data, identifikovat příčiny chyb a navrhovat a implementovat opatření pro jejich odstranění.
  • Spolupracovat s týmem inženýrů a techniků na vývoji nových produktů a zajištění jejich přizpůsobení výrobě
  • Zavádění nových materiálových a výrobních procesů a jejich modifikace
  • Řídit přípravu za oddělení process engineering na certifikaci IATF (automotive)

Co požadujeme?

  • Bakalářský nebo magisterský titul v oboru elektrotechniky, elektroniky nebo příbuzného oboru.
  • Minimálně 3 roky zkušeností na pozici procesního inženýra ve výrobě (ideálně elektro, strojírenství, IT)
  • Zkušenosti v oblasti definice a implementace interních procesů od příjmu až po expedici zařízení
  • Vítány zkušenosti z oblasti elektro, SMT nebo automotive výroby

Co nabízíme?

  • Příležitost pracovat v inovativní a technologicky pokročilé české společnosti s mezinárodním dosahem.
  • Zajímavé mzdové ohodnocení + prémie
  • Pravidelnou revizi mzdy
  • Možnost podílet se na vývoji a implementaci nových technologií.
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stravenky 150 Kč
  • Multisportku
  • Penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Brno