ELEKTRIKÁŘ (35-42.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Hledáte práci jako elektrikář ve výrobě? Přidejte se k našemu týmu a zapojte se do údržby a oprav elektrických zařízení v dynamické výrobní firmě! Nadnárodní výrobní společnost hledá do svých řad spolehlivé zaměstnance na pozici: ELEKTRIKÁŘ (35-42.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Údržba a opravy elektrických a elektronických zařízení
  • Provádění preventivní údržby a plánování opatření
  • Správa dokumentace v databázi o provedených kontrolách
  • Spolupráce s týmem techniků a inženýrů při řešení problému
  • Optimalizace spolehlivosti provozu strojů

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání v oboru elektro
  • 1 rok praxe na obdobné pozici
  • Vyhláška 50 par.6 PODMÍNKOU
  • Znalost CNC vítána
  • Uživatelská znalost PC

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • Stravenky
  • Bonusový program
  • Příplatky
  • Penzijko
  • Firemní tarify
  • Sick days

  • Místo výkonu práce: Plzeň