TECHNIK VÝROBY-ELEKTRO-JUNIOR (35-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Máte čerstvě ukončené vzdělání elektrotechnického oboru? Hledáte stabilní zaměstnaní, kde byste získal/a potřebnou praxi? Pokud ano, rádi Vás vše naučíme! Pošlete mi Váš životopis! Úspěšná společnost rozšiřuje svůj tým a hledá novou pracovní posilu na pozici: TECHNIK VÝROBY-ELEKTRO-JUNIOR (35-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Spolupráce a účast na realizačních a servisních zakázkách
  • Administrace servisních zakázek
  • Elektromontáže, subdodávky, zkoušky, aj.
  • Komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ elektro oboru
  • Elektro vyhlášku
  • ŘP sk. B - ochotu cestovat
  • Velmi dobrý fyzický stav bez omezení
  • Zodpovědnost, samostatnost, komunikační schopnost

Co nabízíme?

  • Práci na zajímavých projektech
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Jazykové kurzy
  • Finanční bonusy
  • Firemní akce
  • Rodinné víkendy
  • Kafeterii
  • ... a spoustu dalších benefitů!

  • Místo výkonu práce: Brno