TEAMLEADER PROCESNÍCH TECHNIKŮ

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte zkušenosti s výrobními procesy? Dorozumíte se anglicky a zvládnete vést tým? Rádi byste působili v zavedené výrobní společnosti? Pak mi zašlete Váš životopis! Mezinárodní rostoucí výrobní společnost hledá posilu na pozici: TEAMLEADER PROCESNÍCH TECHNIKŮ

Pracovní náplň

  • nastavování procesních parametrů výrobních procesů
  • vedení týmu (cca 15 techniků)
  • účast při zavádění nových procesů
  • zodpovědnost za preventivní údržbu výrobních strojů
  • vedení dokumentace v SAPu

Co požadujeme?

  • min. SŠ v elektro či technickém oboru
  • znalost výrobního prostředí
  • komunikativní znalost AJ
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • analytické myšlení

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • sick days
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • práce v novém prostředí
  • stravenky

  • termín nástupu: IHNED nebo dle domluvy
  • místo výkonu práce: Praha-východ (16 km z Prahy po 10D směr Mladá Boleslav)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.