PROCESNÍ INŽENÝR - ELEKTRO VÝROBA

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte zkušenosti se zaváděním procesů? Máte vzdělání v elektrotechnickém odvětví? Chcete pracovat na zajímavých projektech v oblasti náběhu nových výrob a nových výrobních zařízení? Ovládáte anglický jazyk a chcete jej při práci aktivně využívat? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Mezinárodní výrobní společnost hledá posilu na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR - ELEKTRO VÝROBA

Pracovní náplň

  • Vytváření nových programů na výrobních strojích
  • Úprava stávajících programů na výrobních strojích
  • Náběhy nových výrob
  • Kontrolování procesu vyrobitelnosti produktů
  • Vzorkování, převedení do sériové výroby
  • Specifikace nových výrobních zařízení a jejich implementace a modifikace
  • Kooperace s dalšími odděleními napříč firmou (vývoj, výroba, kvalita atd.)

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru elektro
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Prokazatelnou praxi se zaváděním procesů
  • Orientaci v MS Office
  • Aktivní přístup k práci, logické a technické myšlení

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy
  • MultiSport karta
  • Stravenky
  • Příspěvky na sportovní aktivity
  • Uplatnění pro ABSOLVENTY

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Praha - východ