TECHNICKO-ADMINISTRATIVNÍ ASISTENT/KA (35-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte nové pracovní uplatnění? Máte technický background a umíte číst v technických výkresech? Baví Vás komunikace se zákazníky? Tak to hledáme právě Vás! Regauj na pozici zasláním CV! Moderní a dynamická společnost hledá do svého týmu posilu na pozici: TECHNICKO-ADMINISTRATIVNÍ ASISTENT/KA (35-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • komunikace se zákazníky
  • podpora pultového prodeje
  • příprava nabídek a dohled nad zakázkami
  • podpora prodeje v regionu
  • administrativa

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti z obdobné pozice velkou výhodou
  • znalosti systému Helios výhodou
  • znalosti čtení technické dokumentace
  • anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • znalost MS Office

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • 13. mzda
  • příspěvek na stravování
  • firemní akce
  • občertsvení na pracovišti
  • možnost občasného HO

  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce: Rosice (Brno-venkov)