NÁSTROJÁŘ/KA NA 2 SMĚNY

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Máte praxi v oblasti výroby nástrojů a jste manuálně zručný/á? Je pro Vás důležitá firma, která má do budoucna dostatek zakázek a může Vám tak zajistit stabilitu pracovního místa? Do společnosti na Vysočině hledáme šikovného nástrojáře/nástrojářku! Neváhejte a zašlete mi Váš životopis! Mezinárodní společnost hledá posilu na pozici: NÁSTROJÁŘ/KA NA 2 SMĚNY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Výroba a kontrola forem
  • Výroba náhradních dílů nástrojů
  • Pravidelná údržba forem i nástrojů
  • Sledování technického stavu forem, manipulace
  • Vedení doprovodné dokumentace k nástrojům

Co požadujeme?

  • Min. SOU/SŠ vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici výhodou
  • Manuální zručnost
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Bonusy a prémie
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na penzijní pojištění

  • Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.